Top menu

Aktualności

Obchody 200 – lecia cmentarza rzymskokatolickiego w przy ul. Limanowskiego w Radomiu

Gospodarzem uroczystości, które rozpoczęły się 1 listopada 2011 roku jest Parafia Świętego Wacława z jej proboszczem księdzem Andrzejem Tuszyńskim oraz dyrektorem cmentarza księdzem Piotrem Zamaria, przy współpracy Komitetu Ochrony Zabytkowego Cmentarza Rzymskokatolickiego i władz miasta. Obchody jubileuszu potrwają do 1 listopada 2012 roku.

PHU KRZYSZTOF organizatorem szkolenia dla pracowników ZCK Warszawa

Firma PHU KRZYSZTOF została wybrana do zorganizowania szkolenia zamkniętego dla dwu grup pracowników Zarządu Cmentarzy Komunalnych w Warszawie.

Mobilny przewodnik na cmentarzu komunalnym w Stalowej Woli

Odwiedzający Cmentarz Komunalny w Stalowej Woli otrzymali z początkiem roku nowe narzędzie do odnajdywania grobów bliskich.

Otwocki Cmentarz przed dniem Wszystkich Świętych

Kolejny długi weekend tym razem nie wybieramy się na odpoczynek a na groby bliskich. Jak większość groby rodzinne mam w kilku miejscowościach, zamieszczam kilka zdjęć z urokliwego cmentarza Otwockiego, położonego kilkanaście kilometrów od Warszawy, gdzie spoczywają moi bliscy.

Szczeciński Cmentarz Centralny w telefonie

Dodatkowe udogodnienie dla osób, które szukają grobów swoich bliskich na szczecińskiej nekropolii. Internetowa wyszukiwarka miejsc pochówku jest teraz również dostępna na telefon lub tablet.

Wkrótce otwarcie Krematorium Pruszków

W grudniu br. zostanie uruchomione trzecie w województwie mazowieckim, po Warszawie i Wyszkowie krematorium zlokalizowane przy cmentarzu komunalnym, ul. Południowa 22 w Pruszkowie.

Cudowny cmentarz - szczecińska nekropolia

Cudowny cmentarz szczecińska nekropolia uznana za jeden z nowych 7 cudów Polski!

Mistrzowski Kalendarz Lindnera

Będąc z wizytą w Zakładach Przemysłu Drzewnego LINDNER w Wągrowcu, firmy produkującej największą ilość trumien w Polsce (a zastanawiam się czy nie największej w Europie),

Ozonowanie

Z dniem 17 października rozszerzam działalność firmy o usługi OZONOWANIA. Szczegółowa oferta w zakładce „Ozonowanie, Usuwanie zapachów, Odgrzybianie, Dezynfekcja”. Zapraszam do korzystania z usług.

Odwołanie wyjazdu do Paryża

Z przyczyn niezależnych od organizatora zostaje odwołany wyjazd studyjno-szkoleniowy na Międzynarodowy Salon Pogrzebowy "FUNERAIRE 2011" do Paryża, w dniach 14 - 20.11.2011 r.