Top menu

Aktualności

Cmentarz Centralny w Szczecinie jednym z nowych cudów Polski – wręczenie nagród

Wakacyjny plebiscyt magazynu „National Geographic Traveler” na 7 nowych cudów Polski został rozstrzygnięty.

Cmentarz Centralny w Szczecinie jest jednym z siedmiu cudów Polski

W plebiscycie zorganizowanym przez "National Geographic Traveler" plebiscycie "Siedem cudów Polski. Polska jest najfajniejsza" Cmentarz Centralny w Szczecinie zajął piąte miejsce i zakwalifikował się do siedmiu cudów Polski.

Kiedy połączenie PIP z PSKACiPP ?

Poniżej artykuł Marty Szczecińskiej zamieszczony w numerze 35 Biuletynu Polskiej Izby Pogrzebowej.

Ruszyła budowa krematorium w Stalowej Woli

W dniu 21 września 2011 r. ruszyła budowa pierwszego krematorium w województwie podkarpackim

500-lecie Cechu Rzemiosł Różnych w Sanoku

O godz. 9.00 dnia 17.09.2011 na rynku w Sanoku rozpoczęły się obchody 500 lecia istnienia Cechu Rzemiosł Różnych. Jubileuszowe uroczystości objęli patronatem honorowym Burmistrz Miasta Sanoka i Marszałek Województwa Podkarpackiego.

Galeria zdjęć

Łukasz Koperski w TVN Style

Bohaterem kolejnego odcinka „Zawody 24 h”  prezentującego różne zawody wykonywane w Polsce a emitowanego w TVN STYLE było Przedsiębiorstwo Pogrzebowe KOPERSKI z Mszczonowa.

Szkolenie w Katowicach - 30.09.2011

Z przyczyn niezależnych od organizatora szkolenie zostaje odwołane.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 30 września 2011 roku (piątek) w godz. 10.00 – 17.00 odbędzie się w Sali Bankietowej Hotelu KATOWICE przy Al. Korfantego 9 w Katowicach szkolenie

"Solidne przygotowanie do procedur w zamówieniach publicznych"

Likwidacja Ustawy o Zakładach Opieki Zdrowotnej

Wakacje, czas wypoczynku, rozprężenia, no i przegapiłem fakt, iż z dniem 1 lipca 2011 roku przestała obowiązywać Ustawa o Zakładach Opieki Zdrowotnej

„KSZTAŁTOWANIE I ZARZĄDZANIE TERENAMI ZIELENI” - Studia Podyplomowe

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, organizuje dwu semestralne Studia Podyplomowe „KSZTAŁTOWANIE I ZARZĄDZANIE TERENAMI ZIELENI”

Moja strona internetowa

Z nieukrywaną satysfakcją stwierdziłem po przejrzeniu statystyk odwiedzin mojej strony internetowej, iż zaczyna się cieszyć coraz większym powodzeniem. Od września 2010 r. kiedy tak naprawdę wystartowałem do końca 2010 roku odwiedziło moją stronę 3769 osób a od pierwszego stycznia 2011 do 31 lipca 2011 r. liczba ta wyniosła już 23706 osób co jak łatwo policzyć daje liczbę 27475 osób które odwiedziły stronę internetową  od początku jej uruchomienia.